KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16773042

nr 1677 3042

Zoia Krukowskaja

(1903-1999), Sverige

Oljemålning, Flicka. Signerad. Olja på pannå, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 40x35 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 3 februari 2025
kl 19:41:26

27/1 22:23:26 1      Vinnande bud

Zoia Krukowskaja

Läs mer om Zoia Krukowskaja